Holidaypark Kováčová

Lokalizácia: Banskobystrický kraj, okres Zvolen, Kováčová

Zábava aj relax v termálnej liečivej vode celoročne. Celoročný akvapark vznikol na mieste pôvodného termálneho kúpaliska.

Kováčovská termálna voda je známa svojimi liečivými účinkami najmä na pohybové ústrojenstvo. Nový Holidaypark Kováčová je obľúbeným miestom na oddych práve preto, lebo návštevníci sa môžu oddávať účinkom liečivej termálnej vody a pritom si môžu užívať zábavu v bazénoch. Celoročne sú k dispozícii vnútorné bazény s teplotou vody od 32 do 36 °C, celoročné vonkajšie bazény s teplotou vody do 38 °C a bazény, ktoré sú v prevádzke počas predĺženej letnej sezóny.

V bazénoch sú rôzne hydromasážne prvky ako chrliče, vodné trysky, dnový vzduchový gejzír a samostatný veľký whirlpool bazén. Vo vnútornej časti je 60 m dlhý tobogán s meracím zariadením a svetelnými a zvukovými efektmi. V krytej časti akvaparku je rýchlo-obslužná reštaurácia a priamo pri bazéne mokrý bar. V lete sú v prevádzke viaceré stravovacie zariadenia v celom areáli, návštevníkom je k dispozícii ihrisko pre plážový volejbal, deťom detské ihrisko. Holidaypark ponúka návštevníkom pravidelné aktivity, ako napríklad aqua aerobic, aqua dance, cvičenie s fyzioterapeutom, alebo plávajúce bábätká.

Web: www.holidaypark.sk

Otváracie hodiny

Hlavná sezóna: 9:00 – 21:00

Mimosezóna:
Pracovné dni: 12:00 – 21:00
Víkendy, sviatky: 10:00 – 21:00

Kompletné otváracie hodiny poskytne prevádzkovateľ.

Cenník

Kompletný cenník poskytne prevádzkovateľ.

Kontakt

Holidaypark Kováčová

Kúpeľná ulica

962 37 Kováčová

Tel.: +421 (0)45/544 53 19

E-mail: info@holidaypark.sk

Web: www.holidaypark.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *