Lokalizácia: Bratislavský kraj, okres Senec, Senec

Unikátny Aquapark Senec s celoročnou prevádzkou je vybudovaný v Senci v priamej blízkosti Slnečných jazier a viacerých ubytovacích zariadení. Ponúka nespútanú zábavu pre všetky vekové kategórie, plavcom aj neplavcom, milovníkom slnka i v chládku.

Atrakciami podľa najnovších trendov ponúka veľa vodnej zábavy a adrenalínu. Celoročne všetkých láka 28-38 stupňová voda z vrtu v 6 rôznych bazénoch, počas letnej sezóny sa ich počet rozširuje až na 11 bazénov. Okrem vonkajšieho toboganu a dvojdráhovej šmýkačky sa návštevníkom zakrúti hlava pri pohľade z toboganovej veže AQUA FUN, ktorá končí tromi dojazdovými bazénmi.

Najlepšie si dovolenkári zaplávajú v plaveckom bazéne s dĺžkou 25 metrov. Chladivý relax na nafukovacích kolesách im umožní LAZY RIVER – tečúca rieka. Milovníkov lôpt poteší pieskové ihrisko na plážový volejbal a ihrisko na minifutbal. Na deti čaká okrem vodných radostí detský kútik, detské ihrisko i animátori.
Súčasťou areálu je aj reštaurácia, niekoľko bufetov a coctail&coffee bar. Pre návštevníkov sú k dispozícii dve parkoviská s celkovou kapacitou 500 áut.

Kontakt

AQUATHERMAL Senec, a.s.

Slnečné jazerá – sever

903 01 Senec

Tel.: +421 (0)2/4564 8021

E-mail: info@aquathermal.sk

Web: www.aquathermal.sk

Prevádzka

  • celoročne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *