Platba za členské

Platba za prenájom priestoru:

Suma  za prenájom priestoru je 180 € na dobu 12 mesiacov

/čiže mesačne vás to stojí len 15 €/

suma sa platí spolu za celé obdobie 12 mesiacov

žiadne iné provízie a pod.

 

Platba na účet:

SK03 0900 0000 0052 1580 7998

 

Variabilný symbol: 2024
Digi solutions s. r. o.

IČO 56148968

DIČ 2122223730
Nie som platca DPH

suma 180 €

*do poznámky napíšte svoje meno, priezvisko pre identifikáciu vašej platby.


Na stránke využívate kompletný a neobmedzený priestor pre vaše inzeráty. Stránka poskytuje bezpečné prostredie pre pridávanie inzerátov ubytovania. Vaša platba pokrýva naše výdavky, či už technického rázu (prevádzka IT, administrácia, ľudské zdroje, vývoj, reklama a propagácia), tak i realizácia vašej reklamy pre vaše výrobky, propagácie (PR, marketing, reklama), z čoho plynú naše náklady.Vaše inzeráty ubytovania sú pravidelne propagované po celú dobu členstva.

Po registrácii sa prihláste a naplno môžete pridávať svoje inzeráty ubytovania. Informácie o úhrade za prenájom priestoru stránky/členského/ a inštrukcie na zaplatenie vám prídu spolu z registráciou  na váš email. Pozrite i správy v Spame…

  • počas celého prenájmu priestoru môžete neobmedzene pridávať a upravovať svoje inzeráty
  • počas celého obdobia budú vaše inzeráty ubytovania propagované a zdieľané na soc. sieťach

Samozrejme po skončení obdobia sa členstvo môže predlžiť na ďalšie obdobie.


Jednoducho si vytvoríte registráciu, následne sa prihlásite a môžete okamžite pridávať svoje inzeráty ubytovania, využívať priestor pre vaše inzeráty a to v neobmedzenom počte.Kedykoľvek môžete svoje inzeráty upravovať, aktualizovať.Už po registrácii a prihlásení na stránku môžete naplno pridávať svoje inzeráty.Výzva na úhradu za prenájom priestoru na stránke/členské/ vám príde na váš uvedení email, ktorý ste zadali pri registrácii.V emaily budú inštrukcie ako zaplatiť za prenájom na stránke.

Čo ponúkame za členstvo? Výhody, propagáciu a reklamu vašich inzerátov:

Ponúkame jednoduché prostredie a ovládanie stránky.K inzerátu si okrem fotografií viete vložiť link na svoje webové stránky, alebo link na Facebook stránky, dokonca i pridať vlastné video cez URL adresu z Youtube, alebo Vimeo stránok.Každý inzerent a jeho inzeráty budú propagované cez naše soc.siete uvedené na stránke a to cez Facebook stránky, Facebook skupiny.

  • inzeráty budú propagované v pravidelnom intervale každý týždeň po dobu vášho prenájmu priestoru na stránke.O nič sa nestaráte a vaše inzeráty spropagujú a zdieľajú tí ktorý vedia ako na to a to sú naši šikovní IT pracovníci.
  • vaše inzeráty budú okamžite zdielané na soc.sieťach cez niekoľko tisíc užívateľov, ktorý uvidia vaše ubytovanie.A to je na nás, aby ste čo najviac predávali a boli spokojný zo službami na našej stránke.
  • ku každému inzerátu budeme robiť SEO analýzu a vkladanie kľúčových slov vašich inzerátoch a popisov pre vyhľadávač GOOGLE, aby vaše ubytovanie čo v najväčšej miera našiel váš potencionálny zákazník.

Ďakujeme Redakcia krasaslovenska.sky