Podporte nás

dakujeme za podporu krasaslovenska

Kto sme 🌲🌳🍁🗻

Sme nadšenci do prírody, aktívneho životného štýlu & potulkov. Radi objavujeme nové miesta na spoznávanie ale aj nové miesta na ubytovanie. Okrem toho že uverejňujeme tipy na výlety a turistiku, tak táto stránka poskytuje aj možnosť zaslania svojich zážitkov, ktoré zverejníme, aby pomohli ďalších turistom objaviť novú destináciu.
Webstránka krasaslovenska.sk je startup, čiže momentálne nezarábajúci projekt, ktorý funguje len vďaka úsporám a voľnému času a nadšenia. Do budúcna máme veľmi inovatívne nápady a plány, ktoré si vyžadujú čas a financie, ale aj vstup ďalších ľudí do projektu. Ak vidíte potenciál, radi to s vami preberieme.

 

Podporte nás 🙏

Ďakujeme, že chcete podporiť Krásu Slovenska a tým vytvárenie obsahu pre rodiny, turistov samotárov ako aj skupinky bádateľov Slovenska, ktorí môžu finančne podporiť  návštevníci našej stránky ako vy! Vývoj a správa tejto stránky ako i pridávanie nového obsahu si vyžaduje  systémového administrátora, marketéra, brigádnika a náklady na server a iné nepravidelné zásahy. Takže ak máte radi Slovensko a našu stránku, tak najlepším spôsobom, ako zabezpečiť, aby sme mohli fungovať a rozvíjať sa – je poskytnúť dar.

💳 ÚČET: SK2011000000002933177421

📌 Variabilný symbol: 2022

 IČO 50936689

DIČ 1072040761
Nie som platca DPH

✏️ *do poznámky napíšte svoje meno, priezvisko pre identifikáciu vašej platby.

 

🛟 Pomoc

Chcete pomôcť? Nemusíte byť odborníkom na webstránky ani vedieť programovať. Stačí, aby ste ponúkli návrhy na zlepšenie! Pridajte sa k nám v tomto projekte s otvorenými možnosťami.

 

REKLAMNÉ SPOLUPRÁCE

Našu činnosť môžu podporiť aj firmy, ktoré predávajú relevantný tovar. Dokážeme Vám individuálne naceniť reklamný priestor či už v článkoch, alebo na homepage našej webstránky, prípadne podľa dohody. V reklamnej kampani je samozrejme zahrnutá ak naša Facebook stránka a Instagram stránka.

Ďakuje tím Krasaslovenska