Podporte našu tvorbu obsahu Krása Slovenska

dakujeme za podporu krasaslovenska

Podporte náš cestovateľský magazín

S radosťou vás vítame na našom blogu&magazíne Krása Slovenska, kde sa snažíme zdieľať krásy Slovenska a ponúkať inšpiráciu pre vaše cestovateľské dobrodružstvá. Naším cieľom je prinášať vám informácie o úžasných miestach, aktivitách a kultúrnych zážitkoch, ktoré Slovensko ponúka.

S vašou podporou môžeme urobiť ešte viac pre našich čitateľov. Vytváranie kvalitného obsahu a cestovateľských sprievodcov vyžaduje čas, úsilie a zdroje. Ak vás naše články a príspevky inšpirujú a bavíte sa pri čítaní nášho magazínu, radi by sme vás požiadali o podporu.

Ako môžete pomôcť?

Finančná podpora: Vaše finančné príspevky nám umožnia investovať do lepšej techniky, cestovania na nové miesta a vytvárania obsahu s vyššou kvalitou. Na našej podstránke nájdete QR kódy, cez ktoré môžete jednoducho poslať svoju finančnú podporu.

 

PODPORA projektu sumou 5€ pre tvorbu  obsahu a prevádzky webu.

PODPORA projektu sumou 10€ pre tvorbu  obsahu a prevádzky webu.

PODPORA projektu sumou 25€ pre tvorbu  obsahu a prevádzky webu.

PODPORA projektu sumou 50€ pre tvorbu  obsahu a prevádzky webu.

PODPORA projektu sumou 100€ pre tvorbu  obsahu a prevádzky webu.

PODPORA projektu ľubovoľnou sumou

Zdieľanie a podpora na sociálnych médiách: zdieľajte naše články a príspevky na sociálnych médiách, aby sme mohli oslovovať viac ľudí a zvýšiť našu komunitu cestovateľov.

Podpora slovom: Ak máte tipy na miesta, ktoré by sme mali navštíviť, alebo nám môžete poskytnúť informácie o zaujímavých udalostiach na Slovensku, radi ich uvítame.

Vaša podpora nám pomáha udržiavať náš blog&magazín aktuálny, zaujímavý a plný nových dobrodružstiev. Vopred ďakujeme za vašu podporu a za to, že nás sprevádzate na našej cestovateľskej púti po krásach Slovenska.

Spoločne môžeme objavovať a zdieľať krásy nášho krásneho Slovenska!

Ďakujeme vám,

𝑀𝒶𝓇𝓉𝒾𝓃 & 𝒟𝑜𝓂𝒾𝓃𝒾𝓀𝒶 – tím z Krásy Slovenska

Máte otázky? Napíšte nám prostredníctvom formulára nižšie 👇 Radi odpovieme. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *