Wellness Hotel Patince

Lokalizácia: Nitriansky kraj, okres Komárno, Patince

Wellness Hotel Patince**** sa nachádza na južnom Slovensku v areáli termálneho kúpaliska Patince (15 km od Komárna v smere na Štúrovo). Termálna voda v Patinciach má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo človeka.

V hoteli sa nachádza najväčší zážitkový krytý bazénna Slovensku s vodnými atrakciami a s termálnou vodou. V bazénovom svete hostia nájdu relaxačný zážitkový bazén s množstvom vodných atrakcií, detský bazén s toboganom, vírivku a sedací bazén. Teploty vôd sú v rozmedzí 29 – 36 °C. Saunový svet ponúka hosťom 2 fínske, 1 parnú a 1 bylinkovú saunu, ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov kúpeľ.

Počas leta je pre hostí k dispozícii 10 bazénov s termálnou vodou a 4 tobogany, bohatá ponuka relaxačných procedúr, celodenné animačné programy, možnosť člnkovania a rybolovu v hotelovom jazierku, kŕmenie afrických sumcov. Využiť možno aj pravidelné vyhliadkové plavby po Dunaji z neďalekého prístavu, ktorý je súčasťou hotela.
Dôležitou súčasťou hotela je moderné kongresové centrum. Dokonalý súlad komfortného ubytovania, vynikajúcej gastronómie a ústretového personálu predurčuje hotel k ideálnemu miestu nie len na dovolenky, ale aj na školenia a firemné akcie.
Na spestrenie dovolenkového pobytu či firemnej akcie možno v okolí navštíviť zaujímavé miesta ako sú napr.: Rímsky kastel Kelemantia ležiaci východné od obce Iža, pevnosť Komárno, Námestie Európy v Komárne, či prezentácia výroby a degustácia pálenky v obci Marcelová, alebo Národná prírodná rezervácia Číčovské mŕtve rameno.

Kontakt

Wellness Hotel Patince

946 39 Patince č. 431

Tel.: +421 (0)35/790 85 00, +421 (0)918/886 715

E-mail: wellnesspatince@wellnesspatince.sk

Web: www.wellnesspatince.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *