Zelená ruža

 Hotely, penzióny / administrator / 945 views / Featured

Popis ubytovania Zelená ruža Kľačno

Zelená Ruža sa nachádza v malebnej obci Kľačno v okrese Prievidza. V jeho okolí nájdete napríklad lyžiarske stredisko Fačkovské sedlo, Čičmany, Bojnice alebo množstvo turistických trás. No okrem toho Vám ponúka ubytovanie v niekoľkých apartmánoch, spoločenské priestory na konferencie a oslavy, kontakt so zvieratkami, fínsku saunu, kúpaciu kaďu, opekanie, grilovanie a mnoho ďalšieho.

Zelená Ruža ponúka pohodlné ubytovanie v priamom styku s prírodou, relax, kontakt so zvieratkami a samozrejme aj rôzne doplnkové služby.

Taktiež Vám ponúkame na prenájom aj náš moderný spoločenský priestor s kapacitou do 50 ľudí. Nechýba v ňom dataprojektor, plátno či zvuková technika. Je vhodný na takmer všetky typy akcii od narodeninových osláv až po firemné školenia a konferencie.

Nechýba ani GRÁTIS kontakt so zvieratkami pre všetkých hostí zariadenia a za symbolické 1€/osoba ho ponúkame aj neubytovaným hosťom. Rovnako Vám ponúkame aj príjemný wellness v našej kúpacej kadi s kapacitou 6 osôb a fínskej barelovej saune tiež s kapacitou 6 osôb.

Pre našich verných hostí máme vernostnú kartičku, ktorá Vám poskytne mnoho zliav a výhod, nielen v našom objekte. Informujte sa o jej získaní mailom alebo priamo u správcu, ktorý Vás ubytuje.

 

Vybavenie ubytovania Zelená ruža Kľačno

Apartmán

Ubytovanie je vo forme jedného apartmánu s kapacitou 5 osôb, dvoch oddelených izieb s kapacitami po 3 osoby, jednou izbou s kapacitou 2 osoby a jednou špeciálnou miestnosťou, nazývanou Čajovňa, s kapacitou 4 osoby. Ani jedna izba nie je priechodná, takže každý bude mať svoje vlastné súkromie. Apartmán má navyše dva súkromné vchody a nezdieľa žiadnu priečku s ostatnými izbami.

 

Izba TYP 3 (Feng Shui)

Ubytovanie v izbe je vo forme jednej manželskej postele a jednej jednolôžkovej postele. K dispozícii máte vlastnú kúpeľňu. V cene ubytovania sú aj uteráky, kontakt so zvieratkami, parkovanie priamo na mieste, atď.

Apartmán je zariadený vo vidieckom štýle s prvkami moderny, ktorých spojenie Vás dokonale zrelaxuje a navodí pocit pokoja a radosti.

 

Izba TYP 3 ( Jing Jang)

Ubytovanie v izbe je vo forme jednej manželskej postele a jednej jednolôžkovej postele. K dispozícii máte vlastnú kúpeľňu. V cene ubytovania sú aj uteráky, kontakt so zvieratkami, parkovanie priamo na mieste, atď.

Apartmán je zariadený vo vidieckom štýle s prvkami moderny, ktorých spojenie Vás dokonale zrelaxuje a navodí pocit pokoja a radosti.

 

Izba TYP 2 ( Knižnica)

Ubytovanie v izbe je vo forme jednej manželskej postele. K dispozícii máte vlastnú kúpeľňu. V cene ubytovania sú aj uteráky, kontakt so zvieratkami, parkovanie priamo na mieste, atď.

 

Čajovňa

Ubytovanie v Čajovni je vo forme štyroch jednolôžkových postelí. K dispozícii máte vlastnú kuchyňu a kúpeľňu s dvomi WC. V cene ubytovania sú aj uteráky, kontakt so zvieratkami, parkovanie priamo na mieste, atď.

 

Spoločenská miestnosť

Spoločenská miestnosť v zariadení Zelená Ruža Vám ponúka moderné priestory s vybavením za super ceny. V cene miestnosti je aj dataprojektor, plátno, zvuková technika, parkovanie na mieste, kontakt so zvieratami, zľavy na ubytovanie či wellness,… Je vhodná na oslavy, školenia, konferencie a rôzne iné podujatia.

 

Wellness

Naše “vidiecke” wellness komplet zahŕňa kúpaciu kaďu s kapacitou 6 osôb, fínsku saunu s kapacitou tiež 6 osôb, solárnu sprchu a uteráky. Napustenie vody a kúrenie samozrejme zabezpečíme my.

 

Zelená ruža cenník

Apartmán

Kapacita – 5 osôb
K dispozícii vlastná kúpeľňa a kuchyňa. Ubytovanie vo forme dvoch manželských postelí a jednej rozkladacej pohovky. Cena zahŕňa kúrenie v piecke, uteráky, kontakt so zvieratami, ohnisko, parkovanie,…

Cena platná len mimo sezónu. V období jún-august je cena 75€/noc a min. 2 noci.

 

Izba TYP 3 (2x)

Kapacita – 3-4 osoby
K dispozícii vlastná kúpeľňa. Ubytovanie vo forme jednej manželskej postele a jednej jednolôžkovej postele. Cena zahŕňa uteráky, kontakt so zvieratami, ohnisko, parkovanie,…

Cena platná len mimo sezónu. V období jún-august je cena 60€/noc a min. 2 noci.

 

Izba TYP 2

Kapacita – 2 osoby
K dipozícii vlastná kúpeľňa. Ubytovanie je vo forme jednej manželskej postele. Cena zahŕňa uteráky, kontakt so zvieratami, ohnisko, parkovanie,…

Cena platná len mimo sezónu. V období jún-august je cena 40€/noc a min. 2 noci.

 

Čajovňa

Kapacita – 4 osoby
K dispozícii vlastná kúpeľňa s dvomi WC a priestranná kuchyňa s jedálňou. Ubytovanie vo forme štyroch jednolôžkových postelí. Cena zahŕňa uteráky, kontakt so zvieratami, ohnisko, parkovanie,… 10€/hodina platí len pre ubytovaných hostí v Izbe TYP 3 a TYP 2. 75 €/ 10 €

 

Spoločenská miestnosť

Kapacita – 50 osôb
K dispozícii internetové pripojenie, dataprojektor s plátnom, zvuková technika, parkovanie, kontakt so zvieratami,… Vhodné na školenia, oslavy, konferencie, atď. Cena 30€ platí na hodinu a cena 100€ platí v prípade prenajatia nad 3 hodiny.

 

Wellness komplet

Zahŕňa celodenné prenajatie kúpacej kade (6 osôb), fínskej barelovej sauny (6 osôb) a solárnej sprchy. Ponúkame aj možnosť samostatného prenájmu v cene 35€/deň za kaďu a 20€/deň za saunu.

 

Gril/Kotlina s altánkom

Prenájom plynového grilu alebo kotliny s altánkom s kapacitou 10-20 ľudí. 8€

 

Detská postieľka

Prenájom detskej postieľky vhodnej pre deti od 0 do 3 rokov na jednu noc. 5€

 

Drevo

Kúpa jednej bedničky dreva (0,1 m3) na kúrenie v peci alebo na opekanie. 10€

 

Kontakt so zvieratami

Symbolická cena na osobu pre neubytovaných návštevníkov. 1€

 

Ohnisko

Cena pre neubytovaných návštevníkov za prenájom ohniska na jeden deň. 5€

 

Uterák navyše

Jednotná cena za jeden nový uterák navyše. 2€

 

Raňajky

Cena raňajok pre 1 osobu. Fotografiu raňajok nájdete aj vo fotogalérii (na foto sú raňajky pre 2 osoby). 5€

 

Ubytovanie zvieraťa

Paušálna cena za ubytovanie zvierat na jednu noc.

 

Vernostná kartička

Symbolická cena za vydanie/zaslanie našej vernostnej karty. 1€

 

Prenájom objektu

Kapacita – 18 osôb

Cena za prenájom celého objektu na jednu noc (mimo spoločenskej miestnosti). od 200€

 

 

window.mapp = window.mapp || {}; mapp.data = mapp.data || []; mapp.data.push( {"alignment":null,"center":null,"class":null,"filter":null,"geolocate":null,"height":null,"hideEmpty":null,"initialOpenInfo":null,"layers":null,"layout":null,"lines":null,"linesOpts":null,"mapid":"369","mapOpts":null,"mapTypeId":null,"metaKey":null,"name":"mapp0","oid":"3557","otitle":"Zelen\u00e1 ru\u017ea","otype":"post","poiList":null,"query":null,"search":null,"status":"","style":null,"title":"K\u013ea\u010dno Zelen\u00e1 Ru\u017ea","width":null,"zoom":null,"pois":[{"address":"K\u013ea\u010dno, okres Prievidza, Tren\u010diansky kraj, Z\u00e1padn\u00e9 Slovensko, 972 15, Slovensko","body":"

K\u013ea\u010dno, okres Prievidza, Tren\u010diansky kraj, Z\u00e1padn\u00e9 Slovensko, 972 15, Slovensko\n","data":null,"email":null,"iconid":null,"images":null,"kml":null,"name":null,"oid":null,"otype":null,"point":{"lat":"48.9102606","lng":"18.6566593"},"poly":null,"props":[],"title":"K\u013ea\u010dno","type":null,"url":null,"viewport":{"sw":{"lat":"48.8902606","lng":"18.6366593"},"ne":{"lat":"48.9302606","lng":"18.6766593"}}},{"address":"K\u013ea\u010dno, okres Prievidza, Tren\u010diansky kraj, Z\u00e1padn\u00e9 Slovensko, 972 15, Slovensko","body":"

K\u013ea\u010dno, okres Prievidza, Tren\u010diansky kraj, Z\u00e1padn\u00e9 Slovensko, 972 15, Slovensko\n","data":null,"email":null,"iconid":null,"images":null,"kml":null,"name":null,"oid":null,"otype":null,"point":{"lat":"48.9102606","lng":"18.6566593"},"poly":null,"props":[],"title":"K\u013ea\u010dno","type":null,"url":null,"viewport":{"sw":{"lat":"48.8902606","lng":"18.6366593"},"ne":{"lat":"48.9302606","lng":"18.6766593"}}}]} ); if (typeof mapp.load != 'undefined') { mapp.load(); };

 

  • zalistované ID: 3557
  • Okres Slovenska: Prievidza – PD
  • Vybavenie ubytovania: stravovanie, internet, wifi, wc, kúpelňa, elektrický sporák, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, varná kanvica, chladnička, mraznička, kávovar, terasa, gril, ohnisko, vonkajšie posedenie, kúrenie, sauna, pobyt so psom, parkovanie v objekte
  • Kapacita Hostí: 30
  • Región: Horná Nitra
Kontakt ubytovania

Kľačno 312, okres PrievidzaLokalita Ponitrie,97215 +421 951 019 570 ozzelenaruza@gmail.com http://www.zelenaruza.sk

Kontaktovať ubytovanie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *