Rokfort v oblakoch

Rokfort v oblakoch

Popis lokality Rokfort v oblakoch

Kúzla, čary a mágia všade okolo Vás – taký je Rokfort v oblakoch plný nezabudnuteľnej atmosféry. Miesto, ktoré každému vyčarí nádherné spomienky na detstvo. Zoberte priateľov, alebo rodinu a pripravte im nezabudnuteľný zážitok v lone prírody.

Prečo je Rokfort v oblakoch iný?

Väčšina z nás to pozná – každodenný stres a neutíchajúci príval negatívnych informácií z okolia. Čo tak si aspoň na chvíľu dať od všetkého pauzu a vrátiť sa späť do detských čias, keď všetko bolo krajšie a jednoduchšie? Takmer každý z nás chcel mať ako dieťa raz domček na strome. Tento je rozhodne veľmi špecifický, originálny. Nejde totiž o obyčajný domček, ktorému chýba iskra. Tento domček je vytvorený v znamení magického Rokfortu.

Domček je komplet celý zateplený a má plastové okná, preto sa nemusíte obávať ani pobytu v zime. K dispozícii sú aj kachle na drevo, ktoré vykúzlia nie len teplo, ale aj romantickú atmosféru. Domček je nonstop zabezpečený niekoľkými spôsobmi, takže nemusíte mať ani strach o svoju bezpečnosť.

Ako uvítací balíček v cene bude pre návštevníkov pripravená fľaša sektu a taktiež výborná pizza. neváhaj a rezervuj si víkend na tomto nádhernom mieste.

Vybavenie domčeka

  • manželská posteľ
  • priestranná jednolôžková posteľ
  • kachle na drevo
  • malý plynový varič
  • suché WC v domčeku
  • latrína pri domčeku
  • nádržka s 10l pitnej vody
  • panvica, príbor, poháre, taniere

Čo nájdete v okolí Rokfortu v oblakoch?

Hneď na skok od domčeku je nádherná horská príroda, plná hustých, majestátnych lesov. Pri potulkách nimi si treba dávať pozor, pretože na Vás môže číhať Firenze, alebo dokonca sám Voldemort, nakoľko ide o zakázané lesy. A ak Vám krásny výhľad z terasy nebude stačiť a budete chcieť zorganizovať potulky okolím, obec Čavoj, v ktorej domček sídli je ideálna na rôzne exteriérové aktivity.

Do 30 minút od domčeka sa nachádza nádherný romantický zámok a ZOO v Bojniciach, široká priehrada Nitrianske Rudno plná akcií, lodiek a iného. Ikonická slovenská dedinka Čičmany a výstup na vrch Kľak.

Ak budete chcieť ísť preskúmať aj odľahlejšie miesta, diaľnica D1 je vzdialená iba pár minút. Po nej sa pohodlne dostanete na všetky miesta, po ktorých Vám bude srdce túžiť.

Fotogaléria Rokfortu v oblakoch

Autor foto: Džulo Meton

 
 

 

 

Kontakt na Rokfort v oblakoch

Mobil: +421 902 105 105
Email: info@rokfortvoblakoch.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *