Escape room Bánovce nad Bebravou

Escape room Bánovce nad Bebravou

Popis Escape room Bánovce nad Bebravou

Prvá Escape Room v meste Bánovce nad Bebravou. Zámerom tohto projektu bolo priviesť túto celosvetovo vyhľadávanú hru aj do Bánoviec. Čaká Vás 70 minút zábavy, adrenalínu, strachu a prevetranie mozgových závitov.

Escape room je tématická úniková hra plná logických úloh a hlavolamov, vždy iba s jedným riešením. Je určená pre skupinu ľudí, ktorý sú spolu zavretí do miestnosti, kde ich hlavnou úlohou je si nájsť cestu von, prostredníctvom riešení logických úloh a hlavolamov.

Escape room V Bánovciac nad Bebravou má výhodné ponuky pre firmy/podnikateľov. Ak teda neviete ako potešiť svojich zamestnancov a pracovníkov, ponúkajú Vám hry za zvýhodnené ceny. K dispozícii je aj príjemne posedenie v EnBloc caffe.

Odporúčame sa dostaviť 10 minút pred začiatkom hry. Meškanie viac ako 10 minút bude znamenať skrátenie hry o dobu úmernú meškaniu.

V priestoroch je zakázaná foto alebo video dokumentácia. Tiež je zakázané používať mobilné telefóny, tablety alebo akékoľvek predmety, ktoré by mohli byť pri hre nápomocné.

 

Niečo viac o únikovej hre: Písal sa rok 1985, vedec menom Marko Tiss bol vášnivý matematik a vedec. Okrem v záľube matematiky bol posadnutý vedou. Vo svojom dome si zariadil malé laboratórium, kde trávil niekoľko hodín denne. Ale ako mu vek pribúdal, tak zároveň aj postupne začínal zabúdať. No matematike bol stále verný, všetky svoje poznámky šifroval do matematických úloh, a tak vedel že ich nezabudne.

Bohužiaľ ako doba napredovala, tak chcel napredovať aj Marko. Svoj dom si zabezpečil kódovým zámkom. Ako zostarol tak mu pamäť nefungovala dobre a kód zabudol.

Vašou úlohou je pomôcť nájsť Markovi kód od jeho domu, aby sa dostal von.

Vstupné Escape room Bánovce nad Bebravou

  • Hra pre 2-4 hráčov: 40 €
  • Hra pre 5-6 hráčov: 50 €
  • Darčeková poukážka: 50 €

Kontakt Escape room Bánovce nad Bebravou

Adresa: Trenčianská cesta 888/25, Bánovce nad Bebravou 95701
Telefón: +421 949/334204
Mail: info@escaperoombn.sk

Fotogaléria Escape room Bánovce nad Bebravou

Autor fotografii: www.escaperoombn.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *