Kaštieľ Patrovec

Popis lokality Kaštieľ Patrovec

Kaštieľ Patrovec sa nachádza v osade Patrovec, ktorá je súčasťou obce Veľká Hradná. Jeho história sa spája s rôznymi slávnymi osobnosťami z minulosti a je opradený nespočetným množstvom zaujímavých príbehov. Spoznajte ho aj v dnešnej podobe.

Ubytovanie v lokalite Kaštieľ Patrovec

UBYTOVANIE V KAŠTIELI:

Izby na kaštieli sú útulne zariadené a spĺňajú všetky hygienické požiadavky turistickej ubytovne.

K dispozícii sú dva dvojizbové apartmány s vlastnou sprchou a WC. Časť izieb má spoločné sprchy a sociálne zariadenia.

Oficiálna kapacita ubytovania je 40 lôžok. Príďte sa presvedčiť. Cena za lôžko je 16 €. Je možné dohodnúť sa na raňajkách, obede, večeri.

UBYTOVANIE NA CHATKÁCH:

V areáli sú k dispozícií aj dve chatky s kuchynkou a sociálnym zariadením, len pár krokov od samotného kaštieľa. Čo viac si môže človek priať, ako si oddýchnuť od rušného mesta v lone prírody? Veď príďte sa presvedčiť!

Drevené chatky sú situované v priečelí historického kaštieľa. Každá chatka má kapacitu pre 8 ľudí, gauč s posedením a krytou terasou, vlastnú kúpeľňu s hygienickým zariadením a prekrásny výhľad na okolité lesy.

Zhruba 1 km od kaštieľa sa nachádza tzv. Dubodielska kyselka – železitý, minerálny prameň v Zádvorí. Dubové lesy okolo osady Patrovec sú vyhľadávanou hubárskou oblasťou ako pre mladých tak i pre hubárov vo vyššom veku vďaka autobusovej zastávke umiestnenej v centre tejto lokality. Cez Patrovec vedie i označený turistický chodník, kde sa pravidelne koná Inovecký maratón.

Chatka Inovec – rezervácia
Chatka Kriváň – rezervácia

Špeciálne podujatia v lokalite Kaštieľ Patrovec

Eventy, oslavy, stretnutia:
V priestoroch kaštieľa sa organizujú rôzne akcie – kultúrne, športové, programy pre deti, meditačné cvičenia a iné.
 
Svadby:
Chcete zažiť čarovnú svadbu? Kaštieľ je vám k dispozícií pre splnenie Vášho vysnívaného dňa. Nenechajte si ujsť túto perfektnú príležitosť a zarezervujte si ten najlepší dátum.

Ponuky pre školy v lokalite Kaštieľ Patrovec

Kaštieľ nadväzuje na svoju tradíciu škôl v prírode a po rekonštrukcii ponúka školám klasické týždňové školy v prírode, školské výlety, deň školy v prírode, adaptačné programy, rozlúčkové akcie, rôzne vzdelávacie akcie, prenájom priestorov.
 
Zrekonštruované izby, krásna príroda, bezpečné okolie, chutná kuchyňa a starostlivý personál sú zárukou spokojnosti nielen škôl ale i detí a ich rodičov.

Denné a pobytové tábory v lokalite Kaštieľ Patrovec

Realizujú sa jarné tábory, letné tábory – denné i pobytové. Menšie deti obľubujú tábor Hravé zvieratká s bohatým programom, zábavnými i poučnými aktivitami. Milovníci koní zase majú radi Letné ródeo, kde sa učia ako sa starať o kone a samozrejme aj jazdiť.

Deti trávia čas v prírode, podnikajú výlety do okolia, hrajú hry, súťaže, …a jednoducho veľa zábavy.

Ubytované sú v zrekonštruovaných nových izbách, spia na kvalitných posteliach a matracoch, a strava je vyvážená zdravá, domáca. Vieme sa prispôsobiť aj rôznym zdravotným obmedzeniam.

Náš personál sa o deti stará s láskou a sú u nás v bezpečí.

Kontakt Kaštieľ Patrovec

Adresa: 913 24 Veľká Hradná
Web: www.kastielpatrovec.sk
Email: info@kastielpatrovec.sk
Telefón: +421 944 305 514

Fotogaléria Kaštieľ Patrovec

Autor fotografií: www.kastielpatrovec.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *