Pláž na Ostrove Trenčín

Pláž na Ostrove Trenčín

Popis lokality Pláž na Ostrove

Plážový bar a občerstvenie v športovo-rekreačnom areáli medzi Kočkovským kanálom a riekou Váh v srdci Trenčína s výhľadom na majestátny hrad.

Mesto Trenčín je známe turistické mesto, ktoré sa vyznačuje viacerými kultúrno-historickými pamiatkami. Mesto má však aj iné zaujímavosti, a to je napríklad športovo-rekreačný areál Ostrov, nachádzajúci sa takmer v centre mesta.

Je obľúbenou oddychovou zónou v pokojnom prostredí, ktoré je vhodné na aktívny aj pasívny šport, relax a oddych. Ochranná hrádza tvorí promenádu pre chodcov, cyklistov alebo aj korčuliarov. Súčasťou areálu sú detské ihriská, kemping, lodenica, tenisové kurty, freestylová dráha pre bikerov a športové centrum, multifunkčný športový areál, plochy pre hry ako bedminton, florbal, a pod.

Pláž na Ostrove je využívaná na opaľovanie, domáci sa tu dokonca kúpu vo Váhu a zo strany od Zamaroviec je vybudovaný skokanský mostík do vody.

Môžete si tu vychutnať čapované pivo a kofolu, čerstvé domáce langoše, grilované špeciality alebo pizzu.

Prístup k lokalite Pláž na Ostrove

Prístup je jednoduchý a dobre značený autom aj pešo, keďže sa nachádza cca 7-10 pešej chôdze z autobusovej aj vlakovej stanice.

Otváracie hodiny lokality Pláž na Ostrove

Pondelok – Piatok: 10.00 – 22.00 hod.
Sobota a Nedeľa: 10.00 – 0.00 hod.

Kontakt Pláž na Ostrove

Adresa: Na Ostrove, 911 05, Zamarovce
Telefón: 0908 626 688
Facebook: www.facebook.com/plazostrovtrencin

Fotogaléria Pláž na Ostrove

Autor fotografií: Facebook Pláž na Ostrove Trenčín

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *