Bánovský blší trh – zberateľská, starožitná burza Bánovce nad Bebravou

blší trh banovce nad bebravou

Miesto a čas konania Bánovský Blší trh

  • Trenčianska cesta Bánovce nad Bebravou – Medzi (veľkou) Slovnaftkou a areálom Gábor (veľký komín). Je to areál ohradený betónovým plotom hneď vedľa cesty. Asfaltový areál o rozlohe 7 000m2.
  • čas konania Blšieho trhu je

sobota 8:00 – 13:00H

Podrobnosti podujatia Bánovský Blší trh

  • pravidelne každú sobotu
  • vítaní sú návštevníci aj predávajúcich
  • najčastejšie otázky a odpovede pre predávajúcich nájdete nižšie na tejto stránke 👇

Vstupné na Blší trh

Vstupné pre návštevníkov, ale aj predávajúcich je dobrovoľné. (na dobu neurčitú)

Pokiaľ tvoríte, ste zberatelia, alebo Vám je ľúto niečo vyhodiť, príďte to proste predať, vymeniť, alebo si niečo kúpiť.

Predmetom predaju/kúpy môže byť čokoľvek! Pokiaľ ste zberatelia, starožitníci, pestujete ovocie či zeleninu, máte doma nepotrebný nábytok, knihy, staré oblečenie či hračky, pokiaľ niečo tvoríte, vyrábate, alebo sa vám len nakopilo doma príliš veľa vecí, ktoré vám je ľúto vyhodiť – to všetko je na našom BLŠOM TRHU vítané.
 
Vyzývame preto všetkých, aby podporili túto myšlienku, či už ako predávajúci alebo kupujúci, pretože len vďaka vášmu záujmu a návštevnosti sa môže tento BLŠÍ TRH rozrastať a tým podporovať lokálnych predajcov.
K zorganizovaniu tohto blšieho trhu nás viedla myšlienka ekologická, spolupatričná a najmä to, že dá možnosť ľuďom obchodovať medzi sebou priamo tu, v Bánovciach. Riadime sa heslom – NEVYHADZUJTE, PREDAJTE!
 
 

Galéria obrázkov podujatia Bánovský blší trh

 

Ako sa dostať na Bánovský blší trh?

V smere Trenčín -Prievidza je to po vjazde do Bánoviec prvý kruháč pri motoreste Dallas resp. pri Gábore. (obrovský komín viditeľný zdaleka) Na kruhovom objazde treba ísť rovno a po pár metroch zabočiť doprava, ešte pred pumpou Slovnaft. Je to prehľadný rovný úsek, kde nie je kam zablúdiť.

ako-sa-dostat-na-banovsky-blsi-trh

Kontakty na organizátora Blšieho Trhu

+421904965616

Najčastejšie otázky a odpovede predávajúcich FAQ

1) JE POTREBNÉ SA PREDTÝM OHLÁSIŤ, ČI REZERVOVAŤ MIESTO NA PREDÁVANIE?

• Trhy fungujú zatiaľ len mesiac, pomaly veríme, že sa budeme rozrastať. Zatiaľ však nie je nutné sa nijako ohlásiť, stačí prísť, mať dobrú náladu, rozložiť sa a predávať 🙂
 

2. AKÉ JE VSTUPNÉ PRE PREDAJCOV A KUPUJÚCICH?

• Vstupné pre predajcov i kupujúcich je zatiaľ dobrovoľné. Radi by sme však pripomenuli, že len vďaka vašim dobrovoľným príspevkom budeme môcť tieto trhy realizovať a tým kompenzovať napríklad prenájom priestoru, toaliet, propagáciu, organizáciu a pod. A my ich chceme organizovať, nie len pre nás, ale najmä pre vás, naše mesto, okolie. Veríme, že nám budete pomáhať a spolu budeme budovať miesto, kde sa môžeme naďalej zhovárať, stretávať, predávať svoje výtvory a umenie, kde budeme mať možnosť sa odprezentovať, možnosť predať či nakúpiť. Ako to na Blších trhoch chodí, iný, netradičný, špeciálny sortiment častokrát za malo peňazí. 🙂
 

3. JE POTREBNÉ NEJAKÉ MATERIÁLNE ZABEZPEČENIE PRE PREDÁVAJÚCICH?

• Ako to na väčšine búrz a blších trhoch chodí, najtypickejší je predaj zo zeme, z plachty či deky, avšak je absolútne povolené priniesť si rozkladací stôl, stolík, lavičku, čokoľvek vyhovujúce vášmu predaju 🙂 Niekoľko stolov máme aj my k dispozícii, stačí nás pri vstupe osloviť, pokúsime sa zabezpečiť najmä pre sortiment, ktorý nie je úplne vhodný na predaj zo zeme 🙂
 

4. SMIEM PREDÁVAŤ TOTO, TOTO, ALEBO AJ TOTO?

• SAMOZREJME! Vítané je všetko, od vašej zapratanej garáže, preplnených poličkiek, cez vaše umelecké výtvory a vypestované ovocie, kvety, až po staršie oblečenie po vašom bábätku. Čím rozmanitejšie, tým lepšie 🙂
 

5. BUDE MOŽNÉ SI V AREÁLI KÚPIŤ NIEČO NA JEDENIE/PITIE?

• Toto je téma, ktorá sa bude rozrastať každým ďalších blším trhom, aby sme videli o čo je záujem a o čo naopak záujem nie je. Zatiaľ zabezpečujeme čapované pivo a kofolu, kávičku, nejaké menšie sladké pokrmy, párky, klobásky a pod. Aj toto je časť trhov, v ktorej budeme chcieť výrazne napredovať, všetko si však vyžaduje čas.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *