ZÁHRADKÁRSKY veľtrh Trenčín

Najvacsi zahradkarsky veltrh trencin

Miesto a čas konania Záhradkárskeho trhu v Trenčíne

Najväčší ZÁHRADKÁRSKY veľtrh na SLOVENSKU má svoj TERMÍN.
12.-15. APRÍL 2023 (4dni)
 
 

Podrobnosti podujatia Záhradkárskeho trhu v Trenčíne

Odborným garantom veľtrhu je Slovenský zväz záhradkárov, Slovenský zväz včelárov a spoluprácu prisľúbil aj Český zahrádkářský svaz. Záštitu nad podujatím prevzal predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja a požiadaný bude aj minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR.

Záhradkársky veľtrh na výstavisku v Trenčíne. Jeho nedeliteľnou súčasťou sú už niekoľko rokov prezentácie včelárov v samostatnej sekcii. 

Odborným garantom veľtrhu je Slovenský zväz záhradkárovSlovenský zväz včelárov a spoluprácu prisľúbil aj Český zahrádkářský svaz. Záštitu nad podujatím prevzal predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja a požiadaný bude aj minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR.

V rámci sprievodného programu veľtrhu bude popri zaujímavých prednáškach opäť vytvorená aréna Eduarda Jakubeka, kde budú prezentované praktické ukážky strihania a ošetrovania ovocných drevín v podaní popredných slovenských odborníkov. Prof. Ivan Hričovský – čestný predseda SZZ, Ing. Eduard Jakubek – predseda SZZ, Ing. M. Čurda – TV relácia Nová záhrada.

Zahradkarsky veltrh Trencin - KYVADLOVA-ZDARMA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.