Blší trh a výpredaj kníh 7. 10. 2023

blší trh v Prievidzi

Čas a miesto konania podujatia Blší trh a výpredaj kníh

  • 7. október 2023 od 9.00 hod. do 13.00 hod.
  • námestie slobody Prievidza

Podrobnosti podujatia Blší trh a výpredaj kníh

Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás opäť pozýva na vaše obľúbené podujatie – Blší trh. Nebudú chýbať milé drobnosti, ktoré sa doteraz skrývali v pivniciach alebo na povalách ľudí. Návštevníci môžu objaviť krásne ručne vyrobené veci, bižutériu a získať aj rôzne zberateľské predmety, knihy, či oblečenie pre deti i dospelých.
 
Predaja sa môžu zúčastniť výlučne predajcovia so zberateľským a ručne vyrobeným sortimentom, second-hand oblečením a ďalšími predmetmi v zachovalom stave. Účasť na blšom trhu je pre predajcov bezplatná. Účasť je potrebné nahlásiť na e-mailovej adrese info.kasspd@prievidza.sk alebo na tel. čísle 046/541 20 29 alebo 0904 752 755.
 
Stoly nebudú k dispozícii, treba si ich zabezpečiť individuálne.
 
Zároveň súčasťou Blšieho trhu bude aj ďalší zo série výpredajov kníh, ktorý pripravila Mestská knižnica Mikuláša Mišíka v Prievidzi. Môžete si vybrať knihy rôznych žánrov a tematického zamerania či už od slovenských alebo zahraničných autorov. Zaujímavá je aj symbolická cena, ktorou návštevníci prispejú na nákup nových kníh a obnovu knižničného fondu knižnice.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *