Dračie dni – Smolenický zámok

dračie dni

Čas a miesto konania Dračích dní

  • 5. 8. 2023 od 10:00 hod.
  • 6. 8. 2023 do 19:00 hod.
  • na Smolenickom zámku

Podrobnosti podujatia Dračích dní

Dračie dni sú originálny rozprávkový festival pre celú rodinu. Tentokrát na vás čaká príbeh o kráľovskej svadbe, počas ktorého nás spoločne čaká množstvo smiechu aj úskalí.
 
Dráčik Arnošt sa naučí novým schopnostiam a mladému kráľovskému páru medzičasom poriadne zamieša plánmi bosorka. Tešiť sa však môžete aj na celkom nový štýl zážitku. Predstavenia a hravé úlohy Dračích dní sú totiž súčasťou jediného príbehu. Nestačí sa teda len pozerať! Aby sme spoločne zlomili bosorkinu kliatbu, musíme sa prv vybrať na rozprávkovú pátraciu výpravu. Splnením úloh v piatich kráľovských komnatách získate časti k čarovnému zaklínadlu. Každé z detí, ktoré pomôžu zachrániť princeznú, oceníme Rádom dračieho kráľovstva!
 
Príbehom vás prevedú skúsení herci, ktorých poznáte z divadla aj televíznych obrazoviek. V hlavných úlohách sa môžete tešiť na Marka Igondu, Anikó Vargovú, Mária Zeumera, Ivanu Kološovú a Davida Kakaša. Rozprávku navyše dotvorí unikátna atmosféra slovenských hradov a zámkov.
 
Počas víkendu na Smolenickom zámku sa uskutočnia 4 samostatné podujatia. Vstupenky a všetky informácie nájdete na www.DracieDni.sk.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *