FABRIQ MMA

FABRIQ MMA

Miesto konania FABRIQ MMA

Mestská športová hala Trnava

Dátum konania FABRIQ MMA

SOBOTA 5. NOVEMBRA 2022 O 18:00

Podrobnosti o udalosti FABRIQ MMA

Prvý turnaj novej organizácie Attilu Végha FABRIQ MMA: Ryšavý vs Legierski!🤩
💣Na scénu MMA prichádza zbrusu nová značka, ktorú založil legendárny Attila Végh. Hlavným ťahákom prvého turnaja FABRIQ MMA v Mestskej športovej hale v Trnave bude hviezdny duel Ryšavý vs Legierski, ktorý je bývalým šampiónom OKTAGON-u. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na súboje Gábora Borárosa, Braňa Zuzáka, či Michala Plesníka.
👀Hlavným cieľom FABRIQ MMA je vytvoriť priestor pre talentovaných mladých bojovníkov, ktorí to majú namierené do OKTAGONu.
„Každý by chcel bojovať v OKTAGONe, ale nie každý aj dostane šancu. Naša organizácia bude zameraná na amatérov, ktorí sú naozaj šikovní a majú za sebou veľa zápasov. Ide o to, aby sme im pomohli nastaviť vyšší cieľ, aby sa stále netočili len medzi amatérmi,“ vysvetlil Végh založenie organizácie.
Medzi najlepšími z amatérov sa budú pravidelne na turnajoch objavovať aj elitní bojovníci OKTAGONu, ktorých mená fanúšikovia dobre poznajú.
5.11. sa v Trnave môžete tešiť aj na súboj, ktorý by mohol byť pokojne hlavným zápasom aj v OKTAGONe, ktorým je megafight Ryšavý vs Legierski. Teda trojky a štvorky rebríčka ľahkej váhy. Ryšavý má na konte cenné skalpy v podobe Bartla či Kuzníka a aktuálne je po ostro-sledovanom zápase s Fodorom, ktorého knokautoval v prvom kole. Tentoraz by si chcel pripísať ďalšiu mimoriadne cennú výhru nad bývalým šampiónom, ktorý v OKTAGONe ešte neprehral. Legierski posledne ukončil na pražskej Štvanici trojzápasovú víťaznú šnúru Matouša Kohouta.
V klietke FABRIQu sa predstaví aj prvá veľká osobnosť OKTAGONu Gábor „Beast“ Boráros, ktorý sa vracia do boja po viac ako ročnej prestávke. Klietkou rozhodne otrasú aj bomby od mnohonásobného majstra Slovenska v boxe Michala Plesníka, ktorý sa už niekoľko rokov pripravuje na kariéru MMA zápasníka. V neposlednej rade divákov prítomnosťou poteší aj Tomáš Cigánik, ktorý má bohaté amatérske skúsenosti, či ďalší člen SFG Denis Farkaš.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.