Bílé Vánoce Lucie Bílé – Michalovce

Bílé Vánoce Lucie Bílé - Michalovce

Miesto konania Bílé Vánoce Lucie Bílé – Michalovce

Evanjelický kostol Michalovce

Dátum konania Bílé Vánoce Lucie Bílé – Michalovce

STREDA 30. NOVEMBRA 2022 O 19:00 – 22:00

Podrobnosti o udalosti  Bílé Vánoce Lucie Bílé – Michalovce

BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
Klavírny sprievod Petra Maláska
LUCIE BÍLÁ sa vydáva na svoje každoročné vianočné turné!
Spoločne s klaviristom a hudobným producentom Petrom Maláskom pre túto príležitosť vybrali zostavu songov, ktoré patria medzi celosvetovo najúspešnejšie melódie dokonale ladiace s tými najkrajšími dňami v roku.
Lucie Bílá už niekoľko rokov spríjemňuje svojim fanúšikom predvianočný čas tradičnými vianočnými koncertmi, z ktorých dýcha láska, pokoj a kúzelná atmosféra blížiaceho sa Štedrého dňa. Inak tomu nebude ani tento rok. Repertoár týchto koncertov je prispôsobený práve tomuto čarovnému obdobiu.
K navodeniu tej správnej vianočnej atmosféry si tentokrát Lucie Bílá na pomoc prizvala muzikálového a rockového speváka Jána Toužimského.
Lucie Bílá patrí v Čechách a na Slovensku k najpopulárnejším speváckym osobnostiam so širokým spektrom svojho zamerania. Medzi muzikály, v ktorých hrala a spievala, patria Bídníci, Dracula, Krysař, Johanka z Arku, Excalibur atď. Vydala rad sólových albumov a piesne ako Láska je láska, Trouba či eSeMeS, ktoré pozná takmer každý. Zažiarila aj vo filmoch, ako sú napr. Princezna ze mlejna, Král Ubu alebo Čas dluhů. Za svoj najväčší doterajší úspech považuje dve vystúpenia na festivale Pražská jar 98. Je držiteľkou mnohých prestížnych ocenení – televíznych cien TýTý, Českého slávika, Cien akadémie populárnej hudby a ďalších.
Jan Toužimský je český spevák, hudobník, muzikálový herec, frontman populárnej českej metalovej kapely Arakain a sólista RockOpery Praha. Od roku 2003 do roku 2009 okrem iného účinkoval v muzikáli Michala Pavlíčka, Excalibur (hl. Role kráľ Artuš). V roku 2010 získal s Arakainom zlatú platňu za CD Restart.
Príďte si vychutnať vianočné turné s najpopulárnejšie českou speváčkou!
Nenechajte si ujsť neopakovateľný hudobný zážitok!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.